Forum młodych

Zbiórka żywności

20.06.2015r

Mamy zaszczyt, zaprosić Państwa, po raz kolejny na organizowaną przez Forum Młodych akcję dobroczynną. Akcja dotyczy zbiórki artykułów żywnościowych dla dzieci z ubogich rodzin diecezji tarnowskiej. Wszystkie zebrane dary przeznaczone będą na mini kolonie dla dzieci (wyjazd kilkudniowy).

Zbiórka potrwa do 6 lipca. Wszystkie dary można składać w biurze Prawa i Sprawiedliwości na ul. Rybnej w Tarnowie. Podjęliśmy również w ostatnim czasie współpracę z Caritas diecezji tarnowskiej. Więcej informacji (plakat) w załączniku. Zapraszamy do czynnego udziału w naszej akcji.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w razie konieczności 668 914 130.

PLAKAT

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. - św. Jan Paweł II

Pomoc dla Domu Samotnej Matki

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które złożyły dary na organizowaną przez FM PiS w Tarnowie akcję pomocy dla Domu Samotnej Matki w Tarnowie. Ilość darów znacznie przewyższyła nasze oczekiwania. Jesteśmy z tego dumni i zadowoleni.  Pokazuje to, że w dzisiejszych czasach są nadal ludzie, którzy potrafią bezinteresownie pomagać. Dzięki naszej akcji młode, samotne matki otrzymały środki chemiczne, żywność długoterminową, mleko dla niemowląt, masę zabawek, ubranka i słodycze. Dom Samotnej Matki w Tarnowie nie jest finansowany przez żadne organizacje państwowe, jak również Caritas. Jest bezpośrednio podległy pod diecezję tarnowską, a utrzymuje się tylko  wyłącznie z datków i darów dobrych ludzi.  Tym bardziej jesteśmy usatysfakcjonowani, że mogliśmy w ten sposób pomóc  oczekującym. Pragniemy również wyrazić niesamowity podziw i uznanie dla pracujących tam sióstr zakonnych, które oddanie prowadzą ten dom i pomagają w opiece nad dziećmi. Kończąc, dziękujemy raz jeszcze za okazaną pomoc i włączenie się w naszą akcję.  Zapewniamy, że za rok ponowimy naszą inicjatywę.

FORUM MŁODYCH w TARNOWIE

Forum Młodych

                 

    Jesteśmy ambitnymi, aktywnymi, pełnymi woli działania młodymi ludźmi, którym bliskie są ideały i prawicowe poglądy partii Prawo i Sprawiedliwość. Chcąc mieć wpływ na to co się dzieje wokół nas, podejmujemy liczne inicjatywy, organizujemy różnorodne warsztaty promujące Tarnów i happeningi. Dbamy o pamięć istotnych wydarzeń historycznych. A to tylko niektóre z wielu działań, dzięki którym chcemy zwrócić naszą uwagę na problemy codzienności i zachęcić innych do działania. Wszystkie nasze pomysły i wizje omawiamy podczas cyklicznych zebrań, na które wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.

Członkowie FM